Logga för Hjärntillskott med Lydia Podcast

Hjärntillskott med Lydia – den bästa kunskapen, komprimerat och ständigt aktuellt, från både svenska och internationella profiler.

I ett samarbete mellan Bestseller PR AB och Lydia Capolicchio bjuder vi på en inspirerande, kunskapsgivande och intressant Podcast-kanal. Alla personer som medverkar i avsnitten går att boka genom oss på Bestspeakers.

En av världens bästa fotbollspelare har lagt skorna på hyllan. Numera ägnar hon den mesta tiden åt en egen boll-kalle med frun Rebecca. På sätt och vis är hon en större hjälte än historieböckerna lär skriva. I över 10 år spelade hon elitfotboll med smärta, något hon får leva med resten av sitt liv. Hör samtalet om ledarskap hon mött, bedrövelser hon fått leva med, damfotbollens förebilder och om friheten att få leva som man vill.
Bara i Hjärntillskott med Lydia

Hjärntillskott med Lydia
Hjärntillskott med Lydia
100. Lotta Schelin – I huvudet på Lotta
Laddar in
/

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Fill out this field
Fill out this field
Ange en giltig e-postadress.
You need to agree with the terms to proceed